Oprogramowanie dla budownictwa Norma EXPERT – opis

Norma EXPERT jest następcą cieszącego się dużą popularnością programu dla budownictwa Norma PRO, który jest przeznaczony do kosztorysowania. Norma EXPERT umożliwia współpracę ze wszystkimi cenionymi bazami cenowymi, jest wyposażony w moduł pozwalający na import przedmiarów oraz obmiarów z plików PDF. Podstawowa wersja tego oprogramowania skierowana jest do tych osób, które pracują indywidualnie. Należy zauważyć, że występuje także wersja sieciowa programu, która współpracuje z Microsoft SQL Server. Z tej wersji powinny przede wszystkim korzystać duże zespoły kosztorysantów, a także klienci korporacyjni.

Szybkość edycji zwiększono dzięki umożliwieniu edycji danych, która ma miejsce bezpośrednio w kosztorysie. Wiele czynności (np. dodawanie pozycji do kosztorysu) można zrealizować myszką, dzięki technologii przeciągnij i upuść.

Oprogramowanie dla budownictwa Norma EXPERT współpracuje z:

  • Programem służącym do przedmiarowania Miara PRO
  • Programami do kosztorysowania Norma PRO i Norma STANDARD
  • Internetową Bazą Cen Materiałów Budowanych
Witam Cię na moim blogu, mam na imię Patrycja i stworzyłam go, aby podzielić się z Wami, czytelnikami tym co kocham. Techniką zaczęłam się interesować na studiach, gdzie byłam zmuszona reperować samej różnego rodzaju rzeczy. Gdy raz spróbujecie - już nigdy się nie oderwiecie!